דף הבית / מגזין / למה ביטוח לחתול שלך זה חשוב?

למה ביטוח לחתול שלך זה חשוב?

הלוואי והייתה קופת חולים ציבורית המסבסדת עלויות טיפול בבעלי חיים, חתולות וכלבים… כל בעל חתול יודע לאילו סכומים גבוהים טיפולים רפואיים לבעלי חיים יכולים להגיע… מסיבה זו התפתח בשנים האחרונות ענף ביטוח לחיות מחמד. ענף זה מציע מגוון ביטוחים כמו ביטוח לחתול מחמד. היום נדבר על ביטוח זה.

מי אמור לשאת בתשלומים הגבוהים?

בסופו של דבר, כל בעל חיית מחמד הוא זה שאחראי על מה שהחייה שלו מעוללת. יחד עם זאת, גם כאשר החיה נזקקת לעזרה רפואית, אף אחד לא יבוא ויציע לו לשלם את עלות הטיפולים הנדרשים…

הרי יש לא מעט אנשים הזקוקים לעזרה במימון טיפולים רפואיים והעזרה הכספית מופנית אליהם. כך בעלי חיות מחמד הם אלו שחשופים לסיכונים הכלכליים שבהחזקת חיית מחמד.

זה לא חייב להיות כך. ביטוח לחתול מחמד מעניק מעטפת ביטוחית לצרכי החתול ובעל החתול לא חשוף לתביעות שונות. כדי להבין איך הביטוח מסייע לבעל החתול, נרחיב כאן על הכיסויים הביטוחיים המובילים בביטוח חיות מחמד.

מה כולל ביטוח לחתול מחמד?

חשוב להבין כי יש מגוון ביטוחים בקטגוריית ביטוח לחתול מחמד ובתור בעלי חתול, אתם אלו שתבחרו את הרכב הפוליסה בהתאם לצרכים שאתם רואים לנכון. 

ביטוח רפואי 

במקום לשאת בהוצאות כל טיפול רפואי, ביטוח זה מסבסד את עלויות הטיפול. במקום לשלם לוטרינר כמה מאות שקלים על הביקור ועל התרופות שנתן, חברת הביטוח היא זו שתשלם את העלויות. אתם תשתתפו ותשלמו דמי השתתפות עצמית. גובה  החיסכון המתקבל מביטוח זה הוא גבוה.

למה ביטוח לחתול שלך זה חשוב? 2

ביטוח צד ג'

גם חתול מחמד עלול לשרוט או להזיק לאחרים. אדם שניזוק מחיית מחמד פרטית רשאי לתבוע את בעליה למשפט. מדובר בעלויות גבוהות שבסופן בית המשפט עלול להטיל את בעל החיה עלויות משפטיות ופיצויים לנפגעים. ביטוח זה מכסה עלויות אלו.

ביטוח חיים

עבור אנשים רבים החתול הוא לא רק חיית מחמד כי אם הרבה יותר מכך. יש חברות ביטוח המציעות ביטוח במקרה של מות החתול. כך כאשר החתול מת, בעליו מקבל פיצוי כספי בהתאם לשווי המוערך המתבסס על גזע החתול ויתר נתוניו. 

ביטוח לחתול מחמד – אל תוותרו עליו

אף אחד לא רוצה לראות את החתול שלו סובל מבעיה בריאותית ואין לו איך לעזור לו… ביטוח כזה מגן עליכם. הוא מבטיח כי החתול יקבל טיפול רפואי נכון ומקצועי גם אם הוא יהיה טיפול יקר שקשה לעמוד בתשלומים הגבוהים שלו. את העלויות חברת הביטוח תשלם ובעל החתול יהנה מרוגע נפשי. 

חשוב לציין, לכל חברת ביטוח תנאי ביטוח משלה. כאשר בוחרים ביטוח כזה, חשוב לערוך השוואת ביטוחים בין סוגי ביטוח שונים. כך תמקסמו את רווחיות הביטוח שלכם. אל תשכחו לבדוק את יתר התנאים מלבד המחיר. בהצלחה!

אודות כותב המאמר

התוכן באתר חתוליק נכתב על ידי כותבים וחובבי חתולים שונים. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום החתולים, כדי שכל מי שמחפש חתול יוכל למצוא את הסוג המושלם בשבילו. למידע נוסף אתם מוזמנים להיכנס לעמוד האודות שלנו.

סוגי חתולים פופולריים